Novinky


Aktuality - účast na soutěžích, zkoušky STV, změny tréniků
a vše co je potřeba sdělit. 

Zkoušky STV
Dnes úspěšně složené zkoušky STV (Žeňa, Michaela Janička a Patrik). Všem patří velká gratulace a neusněte na vavřínech, cesta je douhá.
Oss
 
 
Tréninky
První trénink v tomto školním roce 2017/18 začíná v pondělí 18.9.2017 v 18hodin. 
Všechny tréninkové hodiny zůstavají ve stejných dnech i časech jak jste zvyklí. 
Oss
 
 
Gratulace
V sobotu 10. června jsme se zúčastnili Přeboru Středočeského svazu karate. Někteří borci (Vincent a Pepík) byli na závodech teprve prvně, takže nervozita trochu svazovala ruce a nohy, přesto oba zabojovali skvěle. Velký obdiv patří obzvlášť Vincentovi, který překonával sám sebe a své soupeře třikrát vyřadil. Bohužel konkurence byla tak velké, že to na medailové místo netačilo. Nicméně s podobným nasazením a malým zlepšením může mít příště o "flek na bedně" postaráno. 
 
Pro naše další benjamínky (Žeňu, Sebíka a Tomáše) to sice nebyly závody první, ale "už" druhé. Což zúročili úžasně - Žeňa 2. místo v kata a Tomáš 3. místo v kata. 
 
Všem patří veliká gratulace.
Oss
 
 
Zkoušky STV
V tomto a předminulém týdnu proběhly tolik očekávané zkoušky STV v našem oddíle. Žeňa úspěšně zvládla 8 i 7.kyu, Karel neměl problémy s 6.kyu a naši benjamínci - Tomáš, Pepa a Sebastin - dokázali splnit veškeré nároky na 8.kyu. Všem gratulujeme a přejeme hodně dalších úspěchů. Oss.
 
 
První trénink začíná 12.9.2016 od 18hod. 
Tréninky ve školním roce 2016/2017 zůstávají ve stejném čase jako v loňském roce. Tzn. pondělí od 18 do 19hod., ve středu od 17 do 18 hod. Kromě toho navazuje v pondělí další trénink Ryukyu Jitsu, který bude od 19:35 do 21hod. Na tomto tréninku se bude vyučovat zejména běžná sebeobrana za pomoci umění Kyusho Jitsu (působení na vitální body člověka formou úderu - odvrácení útoku, paralyzování útočníka, popř. technika K.O.), Karate Jutsu (působení na vitální body člověka formou stlačení), techniky páčení na velké i malé klouby, obrana pomocí Yawary (Kubotan), krátké tyče (Eskrima) apod. Tato výuka bude mít za cíl naučit jednoduchou sebeobranu, která může být prospěšná v běžném životě. Ténink bude přístupný všem zájemcům od 15 let (výjimkou mohou být někteří členi našeho oddílu) bez ohledu na to, zda již nějaké bojové sporty nebo umění ovládají. 
Tato výuka bude probíhat ve zvláštním režimu pod záštitou Grand Master Jim Corn z USA, držitel 9.Dan Kyusho Jitsu. Oss.